Pomogliśmy zdać maturę setkom młodych Wielkopolan!

Kursy maturalne organizowane przez Fundację na Rzecz Studentów i Absolwentów „Universitatis Posnaniensis”, to jedyna oferta na rynku edukacyjnym przygotowana przez środowisko uniwersyteckie. Bazę dydaktyczną kursów tworzą wykładowcy Uniwersytetu oraz doświadczeni nauczyciele najlepszych poznańskich liceów.

Kursy realizują program zajęć w trybie podstawowym oraz rozszerzonym. Zakres godzin odpowiada potrzebom solidnego przygotowania do egzaminu dojrzałości. Dobór materiału i poruszanych w trakcie lekcji zagadnień pozwolił zdać maturę z doskonałymi wynikami już setkom młodych Wielkopolan!

Cechą wyróżniającą nasze kursy jest współpraca kursantów ze studentami – członkami Samorządu Studentów, a także z absolwentami Uniwersytetu, którzy doradzają w kwestiach administracyjnych i wszelkich zagadnieniach związanych z postępowaniem rekrutacyjnym na uczelniach.

Uczestnicy kursu będą przygotowywani do matury w grupach 6-15 osobowych. Zajęcia będą odbywać się w centrum miasta, w budynkach Pierwszego Liceum Ogólnokształcącego im. Karola Marcinkowskiego oraz Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Porównanie wyników uzyskanych przez Kursantów Fundacji ze średnią wyników uzyskanych w województwie wielkopolskim.

 

Zapisz się!

4.2/5 - (72 votes)